Технолошките гиганти застанаа во одбрана на Епл

Гугл, Фејсбук, Мајкрософт и Амазон планираат да го поддржат Епл во судскиот спор со ФБИ. Компаниите планираат здружено да застанат

Прочитај повеќе

AnimeTV animetv: Dragon Ball Super (Dub) Episode 131

AniWatch aniwatch: Your Lie in April (https://aniwatch.pro/m/3yq) Episode 22