Исчезнатата Гитара На Џон Ленон Продадена За 2.4. Милиони Долари

[fblike]Исчезна во далечните 60-ти години Акустичната гитара на легендарниот Џон Ленон на која одсвирил некои од најпопуларните хитови, беше продадена на

Прочитај повеќе

KissAnime watch anime online: Spirit Chronicles (https://kissanimeonline.com/m/MVBQ) Episode Preview

AnimeFreak anime freak site: Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 3 (https://animefreak.ws/m/QWE8/ep-3)