20 000 евра не е уопште лоша цифра за Макфест

Пред некој ден разбрав колкави ќе бидат паричните награди на Макфест. Да се разбереме, не глеам ја бљувотини од типот

Прочитај повеќе

AnimeFreak watch animes: Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 2

AniWatch watch anime free: Watch Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 1 (https://aniwatch.pro/m/gqAN/ep-1)