Почина Аријан Дема – Љани

  Еден од најдобрите македонски гитаристи Аријан Дема почина на 59-годишна возраст. во Скопје. Беше член на бендовите ПУ, ЛЕВА

Прочитај повеќе

Watch Haikyuu!!: To the Top Episode 12 (https://animefreak.ws/m/W5wp/ep-12) at AnimeFreak animefreak dororo

Watch Sword Art Online Alicization War of Underworld Part 2 Episode 9 at website https://funimationfree.com funimation channel