“Анонимуси” Исклучија 5.500 Акаунти – 24 часа Откако “ISIS” На Твитер Ги Нарече “Идиоти”

[fblike] ПАРИЗ, Франција – Хакерите од “Анонимнус” отстраниле над 5.500 Твитер акаунти кои наводно им припаѓале на членовите на  “ISIS”

Прочитај повеќе

AnimeHeaven anime heaven org: So I'm a Spider, So What? Episode 13

4Anime animes online: Attack on Titan (https://4anime.biz/m/Y0) Episode 25