Новата бела “колиба” на Ердоган од пола милијарда евра

Претседателската палата во Турција ќе кошта 615 милиони долари, а Ердоган наскоро ќе добие и нов авион. Новиот претседателската палата

Прочитај повеќе

Watch TONIKAWA: Over the Moon For You (Dub) Episode 9 (https://funimationfree.com/m/Glwn/ep-9) at Funimation funimation entertainment

Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita (https://animeplanet.cc/m/d227) Episode Preview at website https://animeplanet.cc goblin slayer anime planet