20 000 евра не е уопште лоша цифра за Макфест

Пред некој ден разбрав колкави ќе бидат паричните награди на Макфест. Да се разбереме, не глеам ја бљувотини од типот

Прочитај повеќе

4Anime persona 4 the animation factor of hope: Watch Hunter x Hunter Episode 136 (https://4anime.biz/m/dao/ep-136)

KissAnime konosuba movie kissanime: Boruto: Naruto Next Generations Episode 195