Технолошките гиганти застанаа во одбрана на Епл

Гугл, Фејсбук, Мајкрософт и Амазон планираат да го поддржат Епл во судскиот спор со ФБИ. Компаниите планираат здружено да застанат

Прочитај повеќе

AnimeFreak anime freaks tv: Watch Attack on Titan (Dub) Episode 25 (https://animefreak.ws/m/NpQ3/ep-25)

ANIMEFLIX animeflix haikyuu to the top: Watch Redo of Healer Episode 12 Uncen (https://animeflix.nl/m/deo5/ep-12)