КИЛИ: Ја не се гледам као Исус, фала му на Бога

Погледнете го видеото во кое Кирил Поп Христов вели: “маслото од марихуана ме излекува” Кили во  емисијата “Во недела попладне“

Прочитај повеќе

Watch Sword Art Online Alicization War of Underworld Episode 3 at website https://animeplanet.cc my hero academia 3 anime planet

Onyx Equinox (Dub) (https://funimationfree.com/m/4BwR) Episode 9 at website https://funimationfree.com funimation roku