Сашка Димитровска: Од мала сакам топка и сѐ што е поврзано со спортот!

Текстот е превземен од  .Фокус   [fblike] Емотивна и природна. Топла и секогаш насмеана. Убава и искрена. Така ја доживеавме

Прочитај повеќе

Утринско кафе со Драгана Левенска

О да, прво кафе па потоа се нурнувам во работните обврски . Бидејќи сеуште е зима, преферирам голема шољо топло

Прочитај повеќе

ANIMEFLIX animeflix my hero academia heroes rising: Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 7

4Anime 4anime in english: Watch Naruto: Shippuden Episode 436 (https://4anime.biz/m/nOy/ep-436)