Новата бела “колиба” на Ердоган од пола милијарда евра

Претседателската палата во Турција ќе кошта 615 милиони долари, а Ердоган наскоро ќе добие и нов авион. Новиот претседателската палата

Прочитај повеќе

KissAnime kissanime haikyuu: Watch Tokyo Ghoul Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/G74/ep-4)

ANIMEFLIX animeflix dr stone: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 17 (https://animeflix.nl/m/Lxz1/ep-17)