Снегот во Русија се чисти слично како кај нас (Видео)

Вака се чисти снегот во Русија, возачите имаат дури и “сејфти кар” како на трките на Формула 1.

Прочитај повеќе

4Anime anime online: Watch My Hero Academia 2 (Dub) Episode 24

AnimeHeaven animeheaven one piece: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 3