Можеби оваа иновација е спас од авионски несреќи (Видео)

[fblike] Овој интересен концепт може да спаси многу животи од урнат авион. Кој ја сака оваа идеја !?

Прочитај повеќе

Sирнете Во Луксузниот Интериер На Првиот Приватен Боинг 757-8

Луксуз вреден 400 милиони долари Ова е внатрешноста на првиот приватен авион Боинг 747-8, кој е наречен небеска мега јахта,

Прочитај повеќе

Watch My Hero Academia: Heroes:Rising (Dub) Episode Full (https://animefreak.ws/m/7rQo/ep-1) at AnimeFreak my hero academia season 4 animefreak

Watch A Silent Voice Episode Full (https://gogoanime.be/m/a39e/ep-1) at website https://gogoanime.be. See more your name gogoanime