Шо лапаа функционерите од претходната влада?

Додека не видам у сметката:

-Подколеница од еднорог
-Образи од минутаур
-Ахилова пета у сос од октоподови трицепси
-Ајахуаска одлежана сто години у Тибетански подрум
-Похована амброзија
-Крилца од змеј
-Тирекс на ражен
-Омлет од јајца на птеродактил
-Око од киклоп

за мене свињата е цар на животните. И на политичарите.

Посетено 302 пати

Watch The King's Avatar 2 Episode 3 (https://animeheaven.pro/m/1M4b/ep-3) at AnimeHeaven animeheaven one piece

Tokyo Ghoul (https://animeplanet.cc/m/9GN) Episode 12 at AnimePlanet anime planet darling in the franxx