Едно пиво како замена за разговор со психијатар!

Дремеме на предавање по општа психологија… Професорот: -Еден врвен норвешки психијатар вели дека една пиво заменува разговор со психијатар. Колега:

Прочитај повеќе

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

Website https://animepahe.cc: Watch The Adventures of Nadja (Dub) animepahe Episode Full gogoanime

Watch anime online for free at AnimeDao animedao food wars

Watch anime online for free at ANIMEFLIX animeflix boruto

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/animefreakws

Rctech: https://www.rctech.net/forum/members/kissanimemx-253959.html