Ќерката На Синди Крафорд Тргна По Стапките На Мајка Си

[fblike] А има само 13 години Ќерката на Синди Крафорд, 13-годишнata Kaia Gerber,  го потпиша првиот договор и официјално тргна по

Прочитај повеќе

Танцот на градите на музика од Моцарт (Видео)

Градите на девојката со тетоважа играат во ритамот на “Мала ноќна музика”  од Моцарт [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=UDXUDehUgIQ#t=51[/youtube]  

Прочитај повеќе