Кројачот од Панама

Which celebrity is your look alike?

We analyze your profile pic to help you find you celebrity look alike .

Ќерка Ќе Плаче, Мајка Ќе Краде

Ај ваљда нечија ќерка ќе плаче по спомениците на плоштад па мајка и ќе ги украде…се надевам нема да ја фатат. Posted by Кројачот од Панама on Tuesday, August 11, 2015

Ние Пишуваме Наслови Со Мали И Големи Букви

Ние Пишуваме Наслови Со Мали И Големи Букви, А Вие Продолжете Да Си Пишувате Со ЕДНА (е) Голема, А Другите малиии…букви де.

Топ 10 Љубовни Филмови На Сите Времиња

Доколку сте љубител на романтични филмови, овие топ 10 ви препорачуваме веднаш да ги гледате, секако доколку ги немате гледано досега Земете ги пуканките во раце, пивцето до вас, љубениот или љубената и одберете еден од  љубовните филмови на сите времиња кои ќе ве вратат назад во...

5 причини зошто вљубените парови не можат да заспијат

Доколку сте биле или веќе сте заљубени сигурно знаете за што станува збор во моментите кога не можете да заспиете заедно со партнерот. Но, зошто не може да заспиете, посебно доколку спиете еден до друг ќе ви објаснат следните 5 причини. 1. Двајцата сте возбудени постојано К...

4 работи кои тој ги крие од вас во врската

Врската нема добра градба доколку нејзините темели се од лаги и тајни, но тоа го занемаруваат многу парови денес, мислејќи дека искреноста не е толку важна додека има љубов. Но, вистината е дека искреноста и вербата се многу важни, можеби поважни од љубовта во една врска, бидејќи...

30 Прашања Кои Мора Да Ги Поставите Кога Влегувате Во Нова Врска

Никогаш не можеме да бидеме сигурни со каков човек влегуваме во врска се додека не поминеме подолго време заедно со него и ги набљудуваме неговите реакции, размислувања и дела. Но и покрај тој период поминат со новиот партнер повторно не можеме да бидеме сигурни дека партнерот ...

15 Причини Зошто Текилата Е Супер За Вас

Љубовта кон алкохолот не познава граници, а доколку вие ја одберете текилата за сакање сигурно и вие нема да имате граници. Таа е едноставно незаменлива поради овие 15 причини кои ќе ве натераат да ја засакате уште денес. 1. Ви помага да го намалите крвниот притисок 2. Помага при...

Упатство за употреба на вашата уста таму долу кај вашиот дечко

Дали жените или мажите се поголеми љубители на оралниот секс, сѐ уште не е констатиран точен одговор, но вистината е дека и двата пола  го обожаваат, секако доколку го добиваат на правилен начин. Доколку сте девојка и сакате да го дознаете тој правилен начин на кој што може да го...