Во Тетово На Бензинска Се Случи Чудо!

cudo na benzinska pumpa vo tetovo_mome

Вчера на бензинска, еден дечко стае бензин за 2.000 денара…. Доживеа овацие од нас останатите возачи а пумпаџиете му постелија црвен тепих при излагање од бензинската.
(Посетено 51.921 пати, 1 денес)
Мајка Ти и Татко Ти
Автор
Мајка Ти и Татко Ти

Поврзани Статии

Оставете одговор

*