Во Тетово на Бензинска пумпа се случи чудо!

cudo na benzinska pumpa vo tetovo_mome

Вчера на бензинска, еден дечко стае бензин за 2.000 денара…. Доживеа овацие од нас останатите возачи а пумпаџиете му постелија црвен тепих при излагање од бензинската.

Посетено 56.190 пати (1 денес)

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!