Погледнете ги значајните промени на Леонардо ди Каприо во текот на годините

[fblike]
Со или без Оскар, тој е одличен актер и може одлично да одигра било кој карактер.

Посетено 1.041 пати (1 денес)

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!