Новиот Бонг ‘Опасен По Живот’

Што би рекле нашите северни соседи: Ко преживи,причаће
bong pivo_majkatiitatkotiОваа вешто издизајнирана ”справа” ви приуштува пиење цело пиво
на екс и веднаш потоа еден квалитетен ‘дим’ од марихуаната.
Погледнете го овој брилјантен изум на модерната денешница, што се состои од микс на бонгови: еден за пиво и еден за трева.
 
(Посетено 2.360 пати, 1 денес)
Мајка Ти и Татко Ти
Автор
Мајка Ти и Татко Ти

Поврзани Статии

Оставете одговор

*