Не Сака Да Биде Осамен, Исто Како Пингвинот Монти

[fblike]Не сака да биде сам!

Во реалниот живот Монти наоѓа сродна душа како на фотографииве напраени во еден здив прикажувајќи го пингвинот како очајнички ја бара својата љубов.
Фотографот Адам Гибс, од Канада, рече дека  додворувањето беше
“навистина слатка сцена”

Посетено 511 пати (1 денес)

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!