Малку Познат Факт: Покахонтас И Годините

5-то одделение

КОГА СЕ ЗАПОЗНАЛА СО ЏОН СМИТ, ПОКАХОНТАС БИЛА САМО 11 ГОДИНИ, А ТОЈ 28

ЗАКЛУЧОК:

ПЕДОФИЛИЈА, ПЕДОФИЛИЈА НАСЕКАДЕ.


(Посетено 4.191 пати, 1 денес)
даблју
Автор
даблју

Поврзани Статии

Оставете одговор

*