Миле Паника полни 22 години…и то

                                Среќен роденден Миле…и то
milepanika-pocetna_majkatiitatkoti

Бранко Огњановски: Колку што се сеќавам, ова е првиот снимен скеч.

(Посетено 2.811 пати, 1 денес)
Мајка Ти и Татко Ти
Автор
Мајка Ти и Татко Ти

Поврзани Статии

Оставете одговор

*