Неверојатната мала куќичка на Сноубордерот

Заситен од урбаниот живот, славата, парите и напорното темпо на живеење, светски познатиот сноубордер Мајк Басич решил да се изолира надвор од цивилизацијата, во оваа мала но прекрасна шуска кукичка.

Посетено 1.043 пати (1 денес)

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!