Не е се така сиво: Ова е мајсторот што го измисли Шопското Суши!!!

Пеце Клечкароски од Струга, претходно што го пофаливме за домашните кремови, пред некој ден искочи со најфраерски кулинарски изум: Шопско

Прочитај повеќе

Фчерашни Новости: Како си помина Никос Коѕијас во Македонија (Видео)

Синхронизација – Како помина Никос Коѕијас во Македонија Синхронизација – Како помина Никос Коѕијас во Македонија – ФН С3 Еп.26

Прочитај повеќе