ДАЛИ ВИ ПРЕЧАТ ПРОВИНЦИЈАЛЦИТЕ: Скопјани си го покажаа своето вистинско лице (ВИДЕО/АНКЕТА)

Да бидеме искрени, не бевме изненадени од одговорите… Веруваме дека една од „најболните“ точки на жителите на градот Скопје се таканаречените провинцијалци што живеат и работат во нашата метропола. Меѓутоа, мислењето е поделено, на едните им пречат...

Мама: Дека си бе ти цел ден?

Бев кај дедо Иван игравме шах Мама: Дека си бе ти цел ден? -Бев кај дедо Иван игравме шах. Мама: Каков бе шах.. на ракија смрдиш! -Епа што сакаш на шах да мирисам? — Риболовец (@The_Fisherr) January 4,...

Златна Бубамара – after-party (Видео)

Подгответе се за ТВ уживање во петок во 20 часот на Канал 5 Златна Бубамара (after party)“Од вчерашната празнична атмосфера по Златна Бубамара – многу песни отпеавме , уште толку оставивме за следната година”. Ranko Petrovik Zlatna Bubamara Na Popularnosta...