Мајка ти е курва

[fblike] Убаво живееја. Кога се роди синчето беа пресреќни. После извесно време стана страшно љубоморен и агресивен. Ги тепаше. И

Прочитај повеќе

Фчерашни Новости гледајте ги вечер пошто утре можда ќе биде касно

Третата епизода на “Фчерашни Новости” на Телма во недела 19:10ч [button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/objavi/fcerasni-novosti-epizoda-2/”]Можеби сте ја пропуштиле втората епизода

Прочитај повеќе