Исчезнатата Гитара На Џон Ленон Продадена За 2.4. Милиони Долари

Исчезна во далечните 60-ти години Акустичната гитара на легендарниот Џон Ленон на која одсвирил некои од најпопуларните хитови, беше продадена на аукција за 2.4. милиони долари Станува збор за моделот на гитарата J-160E Gibson која Џон Ленон ја купил во Ливерпул и токму н...

Спонзоруша или Не? (Видео)

Скриена камера на комичарот Коди Родер. Прво им се пушта на девојките на сред тротоар на улица, а после седнува во Ламборџини…

Гифчиња

Ете така и н ие да туриме некое гифче…                                                                  ...

Здраво, Силуете?

- Здраво, Силуете? – Да силуемо, ајде влагај. — не е мој профилов (@rmfcmk) July 15, 2013

Не му давам на дечко ми да ми го чепка Самсунгот

две причини заради кои не му давам на дечко ми да ми го чепка самсунгот: – имам ајфон – немам дечко — Марија (@kapkejks) November 10, 2015