Се Изнајмува Њујоршкиот Стан На Мерилин Монро

Светилиште на Upper East Side Станот на култната холивудската ѕвезда Мерилин Монро  сега може да се изнајми за 27.5 илјади долари за еден месец.  Погледнете го  луксузниот стан со сиот холивудски гламур кој  Мерилин го нарекувала нејзино светилиште …   ...

Прости и што овој пат ништо не сака

Ја нарекуваше “секси“, можеби затоа што во мене секогаш гледаше само секс… A немаше збор со кој ТАА не те нарекла… и душа, и злато, и мило, и слатко, и симпатично, и разбојник, и сорта, и секси…. оти беше СЕ за НЕА… најубаво спакувано во нејзи...

Ја Утепав Од Лајкање Каролина На Инстаграм…

…абе еднаш да вратеше на лајк. еднаш. На #Водно ☀️ A photo posted by @karolinagocheva on Apr 18, 2015 at 6:45am PDT ја утепав од лајкање Каролина на инстаграм. абе еднаш да вратеше на лајк. еднаш. и после сама била. немажена. епа каде бе со тоа понашање? — Фантазиста...

Кога Инструкторот По Аква Аеробик Си Мисли Дека Уствари Тој Е Бјонсе (Видео)

When the aqua aerobics instructor thinks he’s basically Beyoncé Posted by Capital FM on Monday, August 24, 2015