Е ова ти се вика прав другар (Видео)

Làm con trai phải thế chứ :”>Làm con trai phải ga-lăng như thế này chứ <3 Posted by Góc Thư Giãn on Thursday, April 4, 2013

Селанки, немојте да ги поганите Селимовиќ, Андриќ, Радовиќ…

Selanki, nemojte da gi poganite Selimovic, Andric, Radovic, Antic, objavuvajki nivni textovi na FB. Tie se golemi… Posted by Sasho Hristovski on Sunday, August 30, 2015

Ерик Равело: Децата Се Распнати

         Самото име на проектот ‘Недопирливите’ (‘Лос Intocables’) укажува на накарадениот систем во кој живееме Ерик Равело е роден во Хавана, Куба 1978. година. Студирал на Academia Nacional de Bellas Artes San Alejandro во Хавана каде што специјализирал...

Со Помош На Технологијата Е Оживеан Голот На Пеле За Кои Тврдат Дека Е Најдобар Досега (Видео)

Голот е навистина магичен…. Со помош на технологијата направена е реконструкција на најубавиот гол на Пеле, кој го постигнал на натпреварот помеѓу Сантош  и Јувентус во 1959 година Пеле во кариерата постигнал над 1.000 голови, три пати бил шампион на светот, а нек...

Дечкото На Мотор Е Луд 100 % (Видео)

Whaaaaat???? Este tipo está loco! Posted by Mix 98.3 on Monday, July 27, 2015