Том Круз Го Продава Својот Имот

Куќи на познатите: Имотот на Том Круз Познатиот холивудски актер Том Круз ја стави на продажба својата пространа куќа на имотот во Telluride Овој имот се наоѓа во близина на популарниот ски-центар и се протега на 298 хектари. Објектот вклучува и приватна портата што вод...

Маса За Пинг Понг

Glass Top маса за Пинг Понг by TravisMatthew… Еве едно многу интересно парче мебел, што секако ќе ја разубави секоја соба за играње: Маса за Пинг Понг Glass Top by TravisMatthew… Ова парче мебел е создадено со користење на масивно парче од совршено полирано стакло и е идеално з...