10 вида на “отровни” луѓе кои не треба да ги понесете со вас во новата година

Можете ли да поверувате дека веќе е декември? Годината си помина додека да трепнеш, а на прагот не чека уште

Прочитај повеќе

Предлог За Дочек На Нова Година: Хотел МУРИТЕ 4* Банско

Безброј можности за пријатно семејно уживање, спортски одмор или забавен викенд, a, секако во овој период и дочек на Новата

Прочитај повеќе

Дечкото што го трансформира отпадот во живеалишта за бездомници

Креативно и хумано… Грегори Клоен е човекот со огромно срце и брилијанта идеја. Тој собира рециклирани материјали по улиците на

Прочитај повеќе

Џон Луис Повторно Со Преубава Новогодишна Реклама

Се ближи Нова Година,   Џон Луис не престанува да изненадува со своите прекрасни новогодишни реклами. Погледнете ја најновата реклама со

Прочитај повеќе